Güzelliğinizi Doğaya Emanet Edin

Güzellik uzmanı Özge Özel’in önerdiği organik ürünler size uzun zamandır aradığınız bakım çözümlerini sunacak.

Işıl ışıl parlayan sağlıklı saçlara, pürüzsüz ve duru bir cilde sahip olmayı kim istemez ki? Kozmetik dünyasının sunduğu sayısız çözümler arasında karar vermek zor gibi görünebilir, ancak organik ürünler bu ürün bolluğunun arasından birçok özelliğiyle sıyrılıyor. Nasıl beslenmenizde organik ürünler tüketmeye özen gösteriyorsanız cildiniz ve saçlarınızın da doğal olanın gücünden faydalanmasına dikkat etmelisiniz.

Organik kozmetik ürünleri, geleneksel olanların aksine kimyasal ve çevreye zararlı maddeler içermiyor. Örneğin organik ürünlerde petrol yağından üretilen yapay moleküllere rastlamayazsınız. Bitkilerden elde edilen organik ürünler hem sizin sağlığınıza hem de gezegenin geleceğine zarar vermiyorlar.

Ancak organik ürün satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var: üzerinde ‘organik’ yazan her ürün gerçekten organik olmayabilir. Bir ürününün organik olduğunu, standartları belirleyen firmaların ürünlere vermiş oldukları sertifikalardan anlayabilirsiniz. Eğer ürün bu logolardan birine sahipse, onu gönül rahatlığıyla satın alıp kullanabilirsiniz.

Hem kendinize hem de dünyaya karşı sorumluluk hisseden bir tüketici olarak organik sertifikalı ürünler kullanarak, suyun, toprağın ve havanın kalitesini bozmadan, petrokimyasal üretimin azaltılmasına destek olabilirsiniz.

Eğer günlük kullandığız kozmetik ürünleri sizi istediğiniz cilt ve saç güzelliğine kavuşturmuyorsa yeni bir marka denemeye ne dersiniz? Doğadan ilham alınarak üretilen saç ve cilt bakım ürünleriyle hem kadın hem de erkeklere hitap eden Soins Organic, saç ve cilt problemleriniz için bu zamana kadar arayıp da bulamadığınız çözümleri sunuyor. Soins Organic’in esansiyel yağlar ve besleyici elementlerle zenginleştirilmiş ürünlerinin tamamı organik, hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve hepsi de uzun araştırmalar sonucunda mükemmelleştirilmiş.

Markanın saç bakım ürünleri serisinda bulunan serum ve şampuan, saçlara kökten uca bakım yaparak dökülmeleri durduruyor, saça hacim veriyor. Ayrıca ürünler egzama, kaşıntı, kepek gibi saç derisi problemlerine sahip kişilerin de kullanabileceği biçimde formüle edilmiş.

Soins Organic cilt bakım ürünleri serisinde ise tonik, serum ve yüz temizleme jeli bulunuyor. Her cilt tipine uygun olan özel formülleriyle cildin nemini korumasına yardımcı oluyor ve sizi ışıl ışıl bir görünüme kavuşturuyor.

Doğanın bizlere sunduğu sayısız mucize var, siz de bu mucizeyi teninizde ve saçlarınızda hissetmek isterseniz kendinizi doğanın kollarına bırakın ve organik bakımın keyfini çıkarın!

Yorum Yapın

9 + 16 =